8 5 2610179 Kur mes esame?

  www.skalunas.lt

 

El.parduotuvė
 
 
 
 
 
Straipsnis:
Bentonitinis molio paklotas Voltex

  NAUJIENLAIŠKIŲ PRENUMERATA   


 

Apie mus

 
UAB “MOSAS” 10 metų jubiliejus
Šie metai mums tapo itin džiugūs dėl dviejų svarbių priežasčių. Pirmoji - UAB “MOSAS” 10 metų jubiliejus, o antroji, vainikuojanti šią datą - patekimas į sėkmingiausiųjų gretas ”Gazelė 2015”! Šis įvertinimas už pasiektus rezultatus yra įrodymas, kad mūsų darbas kuria pridėtinę vertę kiekvienam mūsų klientui! Tuo pačiu, tai mus skatina toliau kantriai ir tikslingai auginti savo kompetencijas, siekiant profesionalumo aukštumų pasirinktose veiklos srityse!
Rimantas     

 

Jūsų dėka mes augame, tobulėjame ir siekiame dar daugiau!

Mūsų įmonės siekis - tiekti Lietuvos rinkai produktus, į kuriuos investavę, mūsų klientai gauna išliekamąją vertę. Beveik dešimt metų kauptą patirtį panaudojame įvairiose srityse: siūlome pamatų, terasų/balkonų, rezervuarų hidroizoliacinius sprendimus; stogų bei fasadų dangas, statybinę chemiją bei geosintetinius gaminius. UAB „Mosas“ asortimente galite rasti: bentonitinio molio gaminių, deformacinių/technologinių siūlių sandarinimo juostų, cementinių skiedinių, geotinklų ir t.t. Taip pat apdailos medžiagų namo eksterjerui bei interjerui: skalūno, fibrocemento gaminių, natūralaus apdailinio akmens. Bendradarbiaujame ne tik su statybinėmis įmonėmis, privačiais klientais, bet ir projektuotojais, konstruktoriais bei architektais.
Mūsų įmonės išskirtinumas – klientui teikiame konsultacijas tiek medžiagos įsigijimo, tiek panaudojimo stadijose. Galime pateikti ne tik statybines bei apdailos medžiagas atskirai, bet ir kompleksinius sprendimus. Nuolat pildome įmonės internetinę svetainę, kurioje galite rasti: įgyvendintus projektus, gaminių aprašymus ir panaudojimo sritis, CAD brėžinius, video medžiagą bei įvairias aktualijas, susijusias su įmonės veikla.
Medžiagas pristatome visoje Lietuvoje.
Teirautis apie šią prekę


Į viršų