Bentogrout, bentonitinis injektavimo mišinys hidroizoliacijos atstatymui (video)

Bentogrout, bentonitinis injektavimo mišinys hidroizoliacijos atstatymui (video) Bentogrout, bentonitinis injektavimo mišinys hidroizoliacijos atstatymui (video) Bentogrout, bentonitinis injektavimo mišinys hidroizoliacijos atstatymui (video)

KAINA    
APRAŠYMAS                                                                                    
Bentogrout, tai didelio tankio hidroizoliacinis skiedinys, kurį sudaro užpatentuotas mišinys iš bentonitinio molio ir polimerų, skirtas sandarinimui drėkstančių konstrukcijų, esančių po žeme. Bentogrout injektuojamas skystu pavidalu taip, kad būtų užpildyti tarpas ir esančios tuštumos tarp konstrukcijos ir grunto. Sutankėjusi injektuota medžiaga suformuoja atsparią vandeniui, apsauginę membraną aplink visą požeminę konstrukcijos dalį. Bentogrout gali būti naudojamas sandarinimui pratekėjimų esančių sutrūkinėjusio betono konstrukcijose, juostinių, plytų ir akmens pamatuose.


PASKIRTIS
Bentogrout, injektuojamas į statinio išorę, apsaugo pačią statinio konstrukciją nuo įmirkimo, užkirsdamas kelią armatūros korozijai, esančios pačioje konstrukcijoje. Storas Bentogrout membranos sluoksnis padengia statinio paviršių, užpildo grunte esančias tuštumas ir pačioje konstrukcijoje esančius įtrūkimus, bei plyšius. Bentogrout ypač patrauklus tuo, kad gali pats save užsandarinti atsiradus pastato sėdimams, o dėl jų ir naujiems konstrukcijos įtrūkimams, todėl būtent dėl šios savybės šis hidroizoliacijos būdas išlieka patikimas per visą statinio gyvavimo laiką.

BENTOGROUT ženkliai pailgins esamų statinių gyvenimo trukmę.

OBJEKTAI:
                 Garažo, katilinės grindų hidroizoliacija, Ukmergė 2015
                 Hidroizoliacijos atstatymas, Vilnius 2012
                 Pamatų hidroizoliacija, Klaipėda 2012
 
Turite klausimų:
Rimantas I Tel.: +370 655 55108 I El.p.: rimantas@mosas.lt
Teirautis apie šią prekę
 
Dokumentai atsisiuntimui: BENTOGROUT gaminio aprašymas
 Į viršų