Bespavis paviršiaus impregnantas

Bespavis paviršiaus impregnantas
HUM-PROT MATE
APRAŠYMAS

HUM-PROT MATE yra bespalvis, skystas paviršiaus impregnantas, kurio pagrindą sudaro polialkilsiloksano dervos ir organiniai tirpikliai.
Iš vienos pusės, dėl mažo molekulinio svorio ir palyginti mažo polialkilsiloksanų dydžio, ir, iš kitos pusės, dėl naudojamų tirpiklių, impregnantas labai giliai įsigeria į paviršius, todėl geriau apsaugo medžiagas nuo vandens. 
HUM-PROT MATE neturi savybės suformuoti vientisos plėvelės ant medžiagos paviršiaus, kuri neleistų praeiti vandens garams. Atvirkščiai, dėka polimerizacijos gaunamas vandenį atstumiantis efektas, kuris praktiškai nesumažina medžiagos garų laidumo savybių ir leidžia jai laisvai kvėpuoti.
Dėka dervos struktūrinės sudėties, HUM-PROT MATE yra atsparus šarmams. Todėl galima impregnuoti šarminio pobūdžio medžiagas.
Kadangi HUM-PROT MATE yra bespalvis, todėl jis nepakeičia medžiagos natūralios spalvos. Visgi, rekomenduojama prieš impregnuojant paviršius atlikti bandymą.
HUM-PROT MATE vandenį atstumiančios savybės pasireiškia jau po poros valandų nuo panaudojimo. Galutinai  impregnantas pradeda dirbti po 48 valandų.
 
    

PASKIRTIS
HUM-PROT MATE yra specialiai pritaikytas impregnuoti daugeliui medžiagų, kurios naudojamos lauko sienų įrengimui civilinėje inžinerijoje, gamybinėse patalpose ir kt..
Užsakyti gaminį galite ČIA.      
Turite klausimų:
Dovydas I Tel.: +370 630 07555 I El.pastas: dovydas@mosas.lt 
Teirautis apie šią prekę
 
Dokumentai atsisiuntimui: HUM-PROT MATE gaminio pilnas aprašymas
 Į viršų