Gruntas asfaltbetonio siūlėms

Corabit VG                                                                                KAINA

Corabit VG yra tirpiklių savo sudėtyje turintis sintetinis gruntas, pagamintas termoplastinės gumos, paveiktos tam tikro tipo rišikliais, pagrindu. Padengimas Corabit VG galimas ir purškiant ir tepant teptuku.
Corabit VG gruntas kaip sukabinančioji medžiaga dažniausiai tarnauja betono sujungimuose ar išpjautose asfalto siūlėse, kur naudojama kaip sukibimą tarp asfalto ir siūlių sandarinimo mastikos Corabit BN pagerinantis priedas.
Corabit VG dengiami švarūs ir sausi paviršiai, todėl, prieš pat padengimą, jie turi būti nuvalomi šepetėliu, o mažesni siūlių ar jungčių tarpeliai gali būti valomi suspaustu oru. Tokius tarpelius prieš padengimą rekomenduojama išdžiovinti ir  pakaitinti suspausto karšto oro srove. Gruntas tepamas pakankamai storu sluoksniu, kad susidarytų plėvelė ir būtų užpildomi visi grioveliai. Kietėjimo laikas priklauso nuo oro sąlygų, bet nebūna didesnis nei 6 valandos. Reikia būti tikriems, kad visi tirpikliai išgaravo, nes tik tada bus pasiekiamas geriausias sukibimas su Corabit siūlių sandarinimo mastika.
 


Turite klausimų:
Povilas I Tel.: +370 615 57172 I El.pastas: povilas@mosas.ltĮ viršų