8 5 2610179 Kur mes esame?

  www.skalunas.lt

 

El.parduotuvė
 
 
 
 
 
Straipsnis:
Bentonitinis molio paklotas Voltex

  NAUJIENLAIŠKIŲ PRENUMERATA   


 

Aktualijos   TECMADRY ELAST - elastinga cementinė hidroizoliacija

TECMADRY ELAST - elastinga cementinė hidroizoliacija

TECMADRY ELAST - elastinga cementinė hidroizoliacija

TECMADRY® ELAST yra dvikomponentis, iš anksto dozuotas gaminys, susidedantis iš specialaus cemento ir emulsijos pavidalo sintetinių dervų. TECMADRY® ELAST užtikrina patikimą konstrukcijų apsaugą nuo vandens  prasiskverbimo    per jas ir yra veiksmingas tiesioginio vandens slėgimo sąlygomis. Itin aukšti gaminio elastingumo rodikliai atlaiko galimus konstrukcijų įtrūkimus, atsirandančius dėl konstrukcijų sėdimo, temperatūrinių deformacijų, ir taip užtikrina patikimą hidroizoliaciją bei betono apsaugą. Gaminys palaiko natūralią konstrukcijų difuziją.

 

PANAUDOJIMO SRITYS

TECMADRY® ELAST hidroizoliacija ypač rekomenduojama:

  • Kai hidroizoliuojami pagrindai yra sutrūkinėję arba buvo paveikti sėdimo, kitų dinaminių judesių. Kadangi medžiaga  pasižymi itin dideliu atsparumu oro sąlygų poveikiui, o padengti paviršiai įgyja estetišką ir dekoratyvų vaizdą, ši  hidroizoliacija gali būti paliekama kaip galutinė apdaila be papildomo dažymo.
  • Kai apsaugomi ar hidroizoliuojami civiliniai objektai: tuneliai, vandens kanalai, silosai, sijos ar tiltų ramtai, užtvankos, vandens valymo rezervuarai ir kt..
  • Pamatinių plokščių ir pamatų, požeminių galerijų, sienų ir kitų konstrukcijų, veikiamų spūdinio vandens  hidroizoliavimui.
  • Sūraus vandens rezervuarų hidroizoliavimui.
  • Kai reikia apsaugoti konstrukcinį betoną nuo karbonizacijos, kadangi gaminys nepraleidžia anglies dioksido.
  • Kai reikia apsaugoti konstrukcinį betoną nuo korozijos dėl chloro poveikio agresyvioje aplinkoje (pvz. pajūrio zonos), kadangi ši hidroizoliacija yra ypatingai atspari chloridų prasiskverbimui.
  • Kai reikia apsaugoti konstrukcinį betoną nuo agresyvios aplinkos poveikio: sulfatinis vanduo, šarminis vanduo, įvairūs teršalai ir pan., kadangi ši hidroizoliacija yra nelaidi kenksmingoms dujoms ir jonams.
  • Kai reikia apsaugoti konstrukcinį betoną nuo užšalimo/atšilimo ciklų poveikio.

  Teirautis apie šią prekę

 

 

 Į viršų