Balkonų / terasų hidroizoliacija

Atšilus orams kiekvienas iš mūsų vis daugiau laiko praleidžia lauke - jaukūs vakarai terasoje ar balkone, ar gryno oro gurkšnis tik atsikėlus - dažno iš mūsų kasdienybė. Niekas nenori, kad šios poilsio vietos virstų galvos skausmu. Nekokybiškai įrengta, sena, sutrūkinėjusi ar kitaip savo paskirties nebeatliekanti hidroizoliacija gali būti, ir dažnai yra, nepageidaujamus rūpesčius sukeliančia priežastimi.

Plačiau

ABALT BALTIC BUSINESS MASTERS SERTIFIKATAS 2020

Norime pasidžiaugti kartu su Jumis, kad mūsų įmonė turi aukštą kredito reitingą Lietuvoje ir kasmet siekia būti patikimu Jūsų partneriu!

Plačiau

Saulėtų šv. Velykų!

Plačiau

Verslo biurų kompleksas S7

KOKYBIŠKA HIDROIZOLIACIJA – EKOLOGIŠKIAUSIŲ SPRENDIMŲ PAGRINDU / Verslo centro S7 projektuotojai ir rangovai nuo šio didžiulio projekto pirmojo etapo pasirinko naudoti bentonitinio molio gaminius „Voltex“ ir „Swelltite“ kaip pagrindinę hidroizoliaciją po grindimis bei visų keturių pastatų cokolinėms dalims. Hidroizoliaciniai sprendimai suderinti su deformacinių siūlių profiliais „Jointex V30“ ir siūlių sandarinimo juostomis „Waterstop RX101“ bei „Cetflex ACF“. Šios UAB „Mosas“ medžiagos pasirinktos ne tik dėl gerų hidroizoliacinių savybių, bet ir dėl to, kad bentonitinio molio gaminiai yra ekologiškiausi ir jų sudėtyje nėra lakiųjų medžiagų. 2021 m. jiems išduotos poveikio aplinkai deklaracijos (angl. Environmental Product Declaration, EPD), kurios suteikia kreditų, siekiant statiniams BREEAM ir LEED sertifikatų.

Plačiau

THERMOTEC – naujesni ir efektyvesni balkonų elementai šalčio tiltų nutraukimui

„Thermotec“ jungtys yra universalus ir paprastas sprendimas, užtikrinantis saugų balkono plokštės sujungimą su pastato konstrukcija. • Mažiausias šilumos laidumo koeficientas λ = 0,020 W / m · K • Didžiausias atsparumas ugniai REI 240

Plačiau

Gražaus ir jaukaus šventinio laikotarpio!

Plačiau

Specialus pasiūlymas – geotinklas asfalto armavimui!

Asfalto armavimo geotinklo įterpimas tarp asfalto pagrindo bei viršutinio sluoksnių padidina konstruktyvo tempiamąjį stiprį. Eismo apkrovos yra paskirstomos tolygiau, tokiu būdu sumažinant riziką arba visiškai užkertant kelią: veidrodinių (nusitęsiančių nuo pagrindo iki dangos sluoksnių) įtrūkimų atsiradimui bei provėžų atsiradimui. Galimi įvairūs geotinklų pločiai, ilgiai, bei stiprumai.

Plačiau

APDAILOS MEDŽIAGŲ SALONAS!

Džiugiai informuojame, kad nuo balandžio mėn. klientų, norinčių įsigyti apdailos medžiagas, laukiame naujame apdailos medžiagų salone "Stoun", adresu Panerių g. 45 Vilnius!

Plačiau

Deformacinių siūlių sandarinimas

Didėjant pastatų tūriams ir statant juos vis giliau po žeme, pastatuose atsiranda vis daugiau deformacinių siūlių. Ką naudoti ir kaip užtikrinti tokių siūlių patikimumą bei ilgaamžiškumą? Pastatai ir kiti statiniai šiandien dažniausia statomi naudojant surenkamo gelžbetonio elementus arba liejant pastato konstrukcijas statybos aikštelėje. Tokių pastatų siūles ir panagrinėsime. Deformacinės siūlės būna susitraukimo, nuosėdžių, temperatūrinės arba visos viename.

Plačiau

Kaip išvengti įdubų grindinyje, trinkelių dangoje, provėžų keliuose?

Provėžos, įgriūvos, stovinčios balos – problemos, kurios daugumos mūsų kasdieninėje aplinkoje gali pasirodyti kaip įprastos ir neišvengiamos. Tačiau, pasirinkus tinkamas medžiagas, galima to išvengti. Dažnai dangų deformacijos atsiranda dėl prastai paruošto pagrindo – veikiant apkrovoms (automobilių eismas – stabdymas, akseleracija, posūkiai, ilgalaikis stovėjimas) pagrindas patiria dinamines bei statines apkrovas. Apačioje esantis gruntas – skalda, žvyras, smėlis – pradeda judėti, keisti savo padėtį, migruoti.

Plačiau

Modernaus verslo komplekse „Park Town“ – gamtos projekcijos

Bendrovė „Mosas“ į biurų pastato „Park Town“ viešųjų erdvių interjero projektą įnešė svarų technologinį ir estetinį indėlį. Pastato pamatus nuo gruntinio vandens žalingo poveikio patikimai saugo bentonitinio molio paklotas „VOLTEX“ (atlaiko 70 barų vandens spūdį, gyvavimo laikas 100 metų). Liftų prieigos visuose aukštuose, taip pat ir sienos, apdailintos ypatingo atsparumo įbrėžimams, didelio formato (3000 x 1000 mm) akmens masės plytelėmis „CALCE GRIGIO“, o viską vainikavo nepaprasto grožio originalus recepcijos baldas, kurio paviršiai pagaminti iš didelio formato (2400 x 1200 mm) lankstaus natūralaus akmens lakštų „SLATE-LITE“. Plačiau žurnale "Statyba ir architektūra": https://issuu.com/statybairarchitektura/docs/sa_2018_n5/1?ff=true (70-73 psl.)

Plačiau

GAZELĖ 2019

Norime pasidžiaugti, kad tapome "Gazelė 2019" laureatais! Viso "Moso" kolektyvo vardu norime padėkoti klientams ir partneriams, kad skatinate stengtis, tobulėti ir esate jau daugiau nei dešimtmetį kartu su mumis!

Plačiau

Šlaitų apsauga nuo erozijos

Šlaitai yra neatskiriama mūsų miestų, kelių, laisvalaikio ar privačių zonų dalis – nesvarbu, ar tai išskirtinį jaukumą, sklypo reljefą pabrėžiantis elementas, ar būtina statinio funkcionavimą užtikrinanti konstrukcija. Lauke esantys statiniai, jų konstrukcijos, nuo atmosferos poveikio apsaugomi naudojant įvairias apdailines dekoratyvines ar apsaugines medžiagas. Lygiai taip pat reiktų pasirūpinti ir mus supančiais šlaitais. Dauguma mūsų net nesusimąsto apie senų slenkančių ar naujai suformuotų šlaitų apsaugą – nuolatinė erozija dėl lietaus, vėjo, karščio, šalčio yra neišvengiama. Irstantys šlaitai ne tik praranda savo vizualinę išvaizdą bet ir gali pradėti byrėti į kaimyninius sklypus, ar užversti šalia einančius kelius, sukeldami daug problemų.Nesvarbu, ar šlaitas yra senas, ar suformuotas naujai, norint apsisaugoti nuo nereikalingų rūpesčių būtina pagalvoti apie tinkamą šlaito apsaugą. Šlaitų apsaugai ar remontui nuo paviršinės erozijos naudojami kelių tipų gaminiai:

Plačiau

Pokyčius skatinanti „Continental“ gamykla

Grindys – pagrindinė logistikos centro ar sandėlio konstrukcija, kuri atlieka didžiausią darbą eksploatuojant pastatą lyginant su stogu ir sienomis. Esant įvairioms rizikoms ir turėdami aukštą gruntinio vandens lygį projekto aikštelėje CONTININETAL gamyklos projektuotojai ir rangovas pasirinko naudoti bentonitinio molio gaminius VOLTEX ir SWELLTITE kaip garų barjerą ir pagrindinę hidroizoliaciją po grindimis ir pastato cokolinei daliai. Užsakovo užduota 3 proc. santykinė betono drėgmė prieš įrengiant epoksidinę pramoninių grindų dangą pakankamai sunkiai pasiekiamas rodiklis, todėl rizikingiems sprendimas vietos nebuvo palikta. Buvo lyginamos TPO, HDPE ir PVC membranų alternatyvos, tačiau dėl sudėtingo jų jungimo ir didelės rizikos jas pažeisti grindų įrengimo metu šių sprendinių buvo atsisakyta. Bentonitinio molio membranų privalumai taip pat neliko nepastebėti. VOLTEX dangą galima kloti tiesiai ant sutankinto grunto. Pradūrus šią hidroizoliaciją, dėl ypatingo bentonitinio molio savybių ji užsigydo. Siūlių virinti nereikia, nes perdengus membranas vieną su kita molis reaguodamas su drėgme sujungia dvi membranas į vieną. Mazgai prie kolonų ir sienų įrengiami tvirtinant VOLTEX membraną tik mechaniškai todėl, norint atlikti kokybiškai hidroizoliacijos darbus nėra reikalinga teigiama temperatūra. Šiame objekte grindų įrengimo darbai vyko žiemos metu, todėl tai buvo taip pat labai aktualu. Galimybė kloti VOLTEX membraną ant drėgno grunto taip pat pagreitino įrengimo darbus.

Plačiau

TOP ĮMONĖ 2018

Norime pasidžiaugti, kad mūsų įmonė UAB "MOSAS", pateko tarp vienų patikimiausių įmonių 2018 metais! UAB "MOSAS" plėtoja skaidrų verslą, puoselėja įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai. Šiuo įvertinimu portalas Rekvizitai.lt pažymi įmonės ekonominį verslo stabilumą ir patikimumą. Lietuvoje tokius aukštus atrankos kriterijus atitinka tik 6 įmonės iš 100.

Plačiau

Ilgalaikė ir patvari hidroizoliacijos sistema

""Radisson Blu – tai dar vienas puikiai pavykęs realizuotas projektas tarp tokių kaip „K29“ Konstitucijos pr. 29, „DC PIER“ Saltoniškių g. 7, „GREEN HALL 1“ Upės g. 21, „QUADRUM“ Konstitucijos pr. 21, „PIRKLIŲ KLUBAS“ Gedimino pr. 35 ir kitų. UAB „Mosas“ ilgiau nei 10 metų teikia techninius sprendinius apimančius hidroizoliacijos, gruntų stabilizavimo, šlaitų armavimo ir specialių statinių sritis. Žurnalas "STRUCTUM"

Plačiau

„Danske Bank“ – Naujos kartos statinys

Daugiau nei 10-ties metų patirtį turinti įmonė UAB „Mosas“ „Danske Bank“ Globalių paslaugų centro projekto realizavime rūpinosi objekto hidroizoliacija.

Plačiau

Hidroizoliacija racionalioms statyboms

Plačiau

Kvarcinis kilimas papuošė naują PIZZA EXPRESS piceriją

Ką tik Kaune, V. Krėvės pr. 72a duris pravėrė picerija „Pizza Express“, kuriose grindys, su mūsų pagalba, įrengtos iš kvarco akmenukų. Šis vientisas (besiūlis) grindų sprendimas itin pagyvino bendrą vidaus interjerą ir puikiai prisiderino prie dizainerio panaudotų natūralaus medžio elementų.

Plačiau

Swelltite – savaime „užsigydanti“ hidroizoliacija

Plačiau

Kaip parinkti priešerozinį paklotą šlaitui?

Pagrindinė priešerozinių paklotų funkcija yra sustabdyti šlaitų eroziją, t.y. paviršinio grunto sluoksnio slinkimą. Erozijos priežastimis gali būti per didelis šlaito statumas, kritulių perteklius, stiprus vėjas, intensyvi šlaito eksploatacija, netinkamas gruntas ir t.t.

Plačiau

Balkonų sezonas / Hidroizoliacija

Šiandien, jei tik yra galimybė, daugelis stengiasi įsirengti terasą ar bent balkoną paversti poilsio erdve. Terasos ir balkonai suvokiami kaip gyvenamosios erdvės tęsinys po atviru dangumi. Be estetinių ir erdvinių sprendimų, šiose konstrukcijose itin svarbus tinkamai įrengtas hidroizoliacinis sluoksnis.

Plačiau

Natūralaus skalūno plytelės – BARCAMP

Išskirtinio grožio BARCAMP (Brazilija) juodos spalvos skalūno plytelės su pilkais tonais ir tipiška natūralaus skalūno tekstūra. BARCAMP gamintojas didžiausią dėmesį skiria gaminių kokybei, kas užtikrina aukščiausios klasės plytelių storio ir matmenų kalibravimą. Tai leis jums išgauti lygų paviršių, galimybę klijuoti plyteles su vos 1,5-2 mm siūlėmis arba tiesiog be siūlių.

Plačiau

Geriausias visuomeninis interjeras. Auksinė paletė 2016

Sveikiname visus architektus ir dizainerius aktyviai dalyvavusius "Metų interjeras / Auksinė paletė 16" konkurse! Tapę nominacijos „Geriausias visuomeninis interjeras 2016" remėjais, džiaugiamės galėdami prisidėti prie kūrėjų, kuriančių svarbiausias visuomenei erdves!

Plačiau

GAZELĖ 2016

Šis įvertinimas tik dar kartą patvirtina, kad mūsų darbas kuria pridėtinę vertę mūsų klientams!

Plačiau

Įspūdžiai iš CETCO seminaro Lenkijoje

CETCO gamykloje 2018 01 24-26 dienomis įvykęs seminaras ir vėl privertė dalyvius susimąstyti apie pažangą hidroizoliacinių medžiagų srityje, kuri taip sunkiai skinasi kelią pragmatiškoje, nepatiklioje ir inertiškoje Lietuvoje, kur bituminiai gaminiai yra „geriausi“ dėl pagrindinės ir svarbiausios jų savybės, - „geros kainos“.

Plačiau