Verslo biurų kompleksas S7

„Swelltite“ – dviejų lygių hidroizoliacinė membrana, sudaryta iš polimerais papildyto brinkstančio bentonitinio molio sluoksnio, austinės HDPE geomembranos ir organinės tirpstančios plėvelės arba nuplėšiamos apsauginės plėvelės. Bentonitinio molio sluoksnis, reaguodamas su vandeniu, brinksta ir sandarina jungimo siūles bei membranos pažeidimus. Austinė HDPE geomembrana užtikrina gaminio sandarumą, siekiantį 7 barų slėgį. Šis gaminys S7 komplekse panaudotas eksploatuojamų stogų, tarpaukštinių automobilių saugyklos perdangų ir kai kurių sienų hidroizoliacijai. „Swelltite“ hidroizoliacija – viena iš nedaugelio aktyvių hidroizoliacinių membranų, su kuria galima dirbti iki –20 °C temperatūroje ir ant drėgnų paviršių. Tai leido rangovui atlikti darbus nedangstant pastato visus metus. Dėl mažo „Swelltite“ storio ir lankstumo galima lengvai hidroizoliuoti net sudėtingos geometrijos paviršius.

„Voltex“ – tai vieno lygio aktyvi hidroizoliacija, sudaryta iš natūralaus bentonitinio molio granulių ir dviejų geotekstilių, suaustų į vientisą gaminį. Ši hidroizoliacija iš kitų išsiskiria tuo, kad jos sudėtyje naudojamas didžiausias kiekis brinkstančios veikliosios medžiagos montmorilonito, kuris užtikrina geriausias hidroizoliacines šio gaminio savybes rinkoje. Ją galima kloti ant drėgno sutankinto grunto, esant dideliems šalčiams. Ši danga S7 projekto pastatuose buvo naudojama automobilių saugyklų grindų ant grunto ir sienų hidroizoliacijai.

„Voltex“ ir „Swelltite“ – Ilgametė hidroizoliacija, kuriai nustatytas minimalus 25 metų ilgaamžiškumas.

S7 komplekso pastatuose taip pat naudoti deformaciniai profiliai „Jointex V30“, skirti automobilių saugyklų temperatūrinėms siūlėms sandarinti. Jie puikiai sandarina siūles nuo vandens pratekėjimo, lengvai įrengiami ir be vargo atkartoja betono paviršiaus formas, todėl jų montavimo kaina yra mažiausia rinkoje. Betonui nereikalingas specialus apdirbimas, o puikiai suderinti komponentai yra atsparūs nusidėvėjimui bei druskos ir tepalų poveikiui.

Architektai džiaugiasi, kad beveik visi sumanymai buvo sėkmingai įgyvendinti dėl geranoriško visų projekto dalyvių nusiteikimo ir tai padėjo pasiekti puikų rezultatą.

Visą straipsnį galite rasti Structum žurnale: https://structum.lt/straipsnis/seskines-kalno-papedeje-tvarumo-milzinai/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=naujas_structum_zurnalo_numeris_2021_nr_2&utm_term=2021-03-02