Įmonės naujienos

Filtras

APDAILOS MEDŽIAGŲ SALONAS!

Džiugiai informuojame, kad nuo balandžio mėn. klientų, norinčių įsigyti apdailos medžiagas, laukiame naujame apdailos medžiagų salone "Stoun", adresu Panerių g. 45 Vilnius!

Plačiau

AKTUALI INFORMACIJA

Informuojame, kad karantino metu mūsų darbo laikas nesikeičia! Maloniai prašome konsultuotis telefonu +37065375525 arba el.paštu info@mosas.lt ! Užsakymai priimami ir vykdomi! Norintys prekes atsiimti iš mūsų sandėlių, prašome iš anksto susisiekti ir atvykti su respiratoriumi. Rekomenduojame rinktis pristatymą per kurjerius! Kadangi šiuo metu kurjeriu užimtumas yra išaugęs, siuntos gali vėluoti 1-2 d.d. Dėkojame už supratingumą!

Plačiau

GAZELĖ 2019

Norime pasidžiaugti, kad tapome "Gazelė 2019" laureatais! Viso "Moso" kolektyvo vardu norime padėkoti klientams ir partneriams, kad skatinate stengtis, tobulėti ir esate jau daugiau nei dešimtmetį kartu su mumis!

Plačiau

TOP ĮMONĖ 2018

Norime pasidžiaugti, kad mūsų įmonė UAB "MOSAS", pateko tarp vienų patikimiausių įmonių 2018 metais! UAB "MOSAS" plėtoja skaidrų verslą, puoselėja įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai. Šiuo įvertinimu portalas Rekvizitai.lt pažymi įmonės ekonominį verslo stabilumą ir patikimumą. Lietuvoje tokius aukštus atrankos kriterijus atitinka tik 6 įmonės iš 100.

Plačiau

Gražaus šventinio laikotarpio!

Darbo laikas šventiniu laikotarpiu: gruodžio 23 d. 8-16 val., 31 d. 8-12 val. Gruodžio 24-27 d. ir sausio 01 d. nedirbsime! Kitomis dienomis dirbame įprastu grafiku!

Plačiau

Geriausias visuomeninis interjeras. Auksinė paletė 2016

Sveikiname visus architektus ir dizainerius aktyviai dalyvavusius "Metų interjeras / Auksinė paletė 16" konkurse! Tapę nominacijos „Geriausias visuomeninis interjeras 2016" remėjais, džiaugiamės galėdami prisidėti prie kūrėjų, kuriančių svarbiausias visuomenei erdves!

Plačiau

GAZELĖ 2016

Šis įvertinimas tik dar kartą patvirtina, kad mūsų darbas kuria pridėtinę vertę mūsų klientams!

Plačiau

Įspūdžiai iš CETCO seminaro Lenkijoje

CETCO gamykloje 2018 01 24-26 dienomis įvykęs seminaras ir vėl privertė dalyvius susimąstyti apie pažangą hidroizoliacinių medžiagų srityje, kuri taip sunkiai skinasi kelią pragmatiškoje, nepatiklioje ir inertiškoje Lietuvoje, kur bituminiai gaminiai yra „geriausi“ dėl pagrindinės ir svarbiausios jų savybės, - „geros kainos“.

Plačiau