Įmonės naujienos

Filtras

ABALT BALTIC BUSINESS MASTERS SERTIFIKATAS 2020

Norime pasidžiaugti kartu su Jumis, kad mūsų įmonė turi aukštą kredito reitingą Lietuvoje ir kasmet siekia būti patikimu Jūsų partneriu!

Plačiau

Saulėtų šv. Velykų!

Plačiau

Verslo biurų kompleksas S7

KOKYBIŠKA HIDROIZOLIACIJA – EKOLOGIŠKIAUSIŲ SPRENDIMŲ PAGRINDU / Verslo centro S7 projektuotojai ir rangovai nuo šio didžiulio projekto pirmojo etapo pasirinko naudoti bentonitinio molio gaminius „Voltex“ ir „Swelltite“ kaip pagrindinę hidroizoliaciją po grindimis bei visų keturių pastatų cokolinėms dalims. Hidroizoliaciniai sprendimai suderinti su deformacinių siūlių profiliais „Jointex V30“ ir siūlių sandarinimo juostomis „Waterstop RX101“ bei „Cetflex ACF“. Šios UAB „Mosas“ medžiagos pasirinktos ne tik dėl gerų hidroizoliacinių savybių, bet ir dėl to, kad bentonitinio molio gaminiai yra ekologiškiausi ir jų sudėtyje nėra lakiųjų medžiagų. 2021 m. jiems išduotos poveikio aplinkai deklaracijos (angl. Environmental Product Declaration, EPD), kurios suteikia kreditų, siekiant statiniams BREEAM ir LEED sertifikatų.

Plačiau

THERMOTEC – naujesni ir efektyvesni balkonų elementai šalčio tiltų nutraukimui

„Thermotec“ jungtys yra universalus ir paprastas sprendimas, užtikrinantis saugų balkono plokštės sujungimą su pastato konstrukcija. • Mažiausias šilumos laidumo koeficientas λ = 0,020 W / m · K • Didžiausias atsparumas ugniai REI 240

Plačiau

Gražaus ir jaukaus šventinio laikotarpio!

Plačiau

APDAILOS MEDŽIAGŲ SALONAS!

Džiugiai informuojame, kad nuo balandžio mėn. klientų, norinčių įsigyti apdailos medžiagas, laukiame naujame apdailos medžiagų salone "Stoun", adresu Panerių g. 45 Vilnius!

Plačiau

GAZELĖ 2019

Norime pasidžiaugti, kad tapome "Gazelė 2019" laureatais! Viso "Moso" kolektyvo vardu norime padėkoti klientams ir partneriams, kad skatinate stengtis, tobulėti ir esate jau daugiau nei dešimtmetį kartu su mumis!

Plačiau

TOP ĮMONĖ 2018

Norime pasidžiaugti, kad mūsų įmonė UAB "MOSAS", pateko tarp vienų patikimiausių įmonių 2018 metais! UAB "MOSAS" plėtoja skaidrų verslą, puoselėja įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai. Šiuo įvertinimu portalas Rekvizitai.lt pažymi įmonės ekonominį verslo stabilumą ir patikimumą. Lietuvoje tokius aukštus atrankos kriterijus atitinka tik 6 įmonės iš 100.

Plačiau

Geriausias visuomeninis interjeras. Auksinė paletė 2016

Sveikiname visus architektus ir dizainerius aktyviai dalyvavusius "Metų interjeras / Auksinė paletė 16" konkurse! Tapę nominacijos „Geriausias visuomeninis interjeras 2016" remėjais, džiaugiamės galėdami prisidėti prie kūrėjų, kuriančių svarbiausias visuomenei erdves!

Plačiau

GAZELĖ 2016

Šis įvertinimas tik dar kartą patvirtina, kad mūsų darbas kuria pridėtinę vertę mūsų klientams!

Plačiau

Įspūdžiai iš CETCO seminaro Lenkijoje

CETCO gamykloje 2018 01 24-26 dienomis įvykęs seminaras ir vėl privertė dalyvius susimąstyti apie pažangą hidroizoliacinių medžiagų srityje, kuri taip sunkiai skinasi kelią pragmatiškoje, nepatiklioje ir inertiškoje Lietuvoje, kur bituminiai gaminiai yra „geriausi“ dėl pagrindinės ir svarbiausios jų savybės, - „geros kainos“.

Plačiau