Modernaus verslo komplekse „Park Town“ – gamtos projekcijos

Bendrovė „Mosas“ į biurų pastato „Park Town“ viešųjų erdvių interjero projektą įnešė svarų technologinį ir estetinį indėlį. Pastato pamatus nuo gruntinio vandens žalingo poveikio patikimai saugo bentonitinio molio paklotas „VOLTEX“ (atlaiko 70 barų vandens spūdį, gyvavimo laikas 100 metų). Liftų prieigos visuose aukštuose, taip pat ir sienos, apdailintos ypatingo atsparumo įbrėžimams, didelio formato (3000 x 1000 mm) akmens masės plytelėmis „CALCE GRIGIO“, o viską vainikavo nepaprasto grožio originalus recepcijos baldas, kurio paviršiai pagaminti iš didelio formato (2400 x 1200 mm) lankstaus natūralaus akmens lakštų „SLATE-LITE“. Plačiau žurnale "Statyba ir architektūra": https://issuu.com/statybairarchitektura/docs/sa_2018_n5/1?ff=true (70-73 psl.)

Plačiau

Pokyčius skatinanti „Continental“ gamykla

Grindys – pagrindinė logistikos centro ar sandėlio konstrukcija, kuri atlieka didžiausią darbą eksploatuojant pastatą lyginant su stogu ir sienomis. Esant įvairioms rizikoms ir turėdami aukštą gruntinio vandens lygį projekto aikštelėje CONTININETAL gamyklos projektuotojai ir rangovas pasirinko naudoti bentonitinio molio gaminius VOLTEX ir SWELLTITE kaip garų barjerą ir pagrindinę hidroizoliaciją po grindimis ir pastato cokolinei daliai. Užsakovo užduota 3 proc. santykinė betono drėgmė prieš įrengiant epoksidinę pramoninių grindų dangą pakankamai sunkiai pasiekiamas rodiklis, todėl rizikingiems sprendimas vietos nebuvo palikta. Buvo lyginamos TPO, HDPE ir PVC membranų alternatyvos, tačiau dėl sudėtingo jų jungimo ir didelės rizikos jas pažeisti grindų įrengimo metu šių sprendinių buvo atsisakyta. Bentonitinio molio membranų privalumai taip pat neliko nepastebėti. VOLTEX dangą galima kloti tiesiai ant sutankinto grunto. Pradūrus šią hidroizoliaciją, dėl ypatingo bentonitinio molio savybių ji užsigydo. Siūlių virinti nereikia, nes perdengus membranas vieną su kita molis reaguodamas su drėgme sujungia dvi membranas į vieną. Mazgai prie kolonų ir sienų įrengiami tvirtinant VOLTEX membraną tik mechaniškai todėl, norint atlikti kokybiškai hidroizoliacijos darbus nėra reikalinga teigiama temperatūra. Šiame objekte grindų įrengimo darbai vyko žiemos metu, todėl tai buvo taip pat labai aktualu. Galimybė kloti VOLTEX membraną ant drėgno grunto taip pat pagreitino įrengimo darbus.

Plačiau

Ilgalaikė ir patvari hidroizoliacijos sistema

""Radisson Blu – tai dar vienas puikiai pavykęs realizuotas projektas tarp tokių kaip „K29“ Konstitucijos pr. 29, „DC PIER“ Saltoniškių g. 7, „GREEN HALL 1“ Upės g. 21, „QUADRUM“ Konstitucijos pr. 21, „PIRKLIŲ KLUBAS“ Gedimino pr. 35 ir kitų. UAB „Mosas“ ilgiau nei 10 metų teikia techninius sprendinius apimančius hidroizoliacijos, gruntų stabilizavimo, šlaitų armavimo ir specialių statinių sritis. Žurnalas "STRUCTUM"

Plačiau

„Danske Bank“ – Naujos kartos statinys

Daugiau nei 10-ties metų patirtį turinti įmonė UAB „Mosas“ „Danske Bank“ Globalių paslaugų centro projekto realizavime rūpinosi objekto hidroizoliacija.

Plačiau

Hidroizoliacija racionalioms statyboms

Plačiau

Kvarcinis kilimas papuošė naują PIZZA EXPRESS piceriją

Ką tik Kaune, V. Krėvės pr. 72a duris pravėrė picerija „Pizza Express“, kuriose grindys, su mūsų pagalba, įrengtos iš kvarco akmenukų. Šis vientisas (besiūlis) grindų sprendimas itin pagyvino bendrą vidaus interjerą ir puikiai prisiderino prie dizainerio panaudotų natūralaus medžio elementų.

Plačiau